FI Black 3D Blue

FAQ  •  Pretražnik  •  Članstvo  •  Korisničke grupe   •  Registracija  •  Profil  •  Privatne poruke  •  Login

NEWS:
 -Necromonicon- Sljedeća tema
Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu
Autor/ica Poruka
mistic

PostPostano: sub srp 07, 2007 6:07 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

ma da kužim ali ona ga je tako privukla kod jedne babe koja se tim bavi a dali će to vjećno trajati ili neće ? i dali se to kak može prekinuti ?
:shock:
Korisnički profilPošalji privatnu poruku
Tormentor
Site Admin
Site Admin

PostPostano: ned srp 08, 2007 9:23 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

mistic je napisao/la:
ma da kužim ali ona ga je tako privukla kod jedne babe koja se tim bavi a dali će to vjećno trajati ili neće ? i dali se to kak može prekinuti ?
:shock:

potrebna nam je naravno :
ł Bijela magija ł
- Ona predstavlja niz rituala koji nesmiju da se rade u cilju osobnog, sebičnog već isključivo u cilju dobra neke druge osobe,ne ugrožavajući pritom nikog ''trećeg''.Bijela magija također ima za cilj da zaštiti nekog od uticaja crne magije i da samu crnu magiju vrati,na neki način,ne crnom magu,već onom koji je naručilac.
Crna magija se radi da bi se nekom naudilo.Crni mag može baciti crnu magiju na nekog čovjeka. Ako beli mag uradi neku amajliju ili uradi neki ritual i zaštiti i očisti tog čovjeka od crne magije,zlo se ne vraća crnom magu,već se vraća onom ko je naručio crnu magiju da bi naudio nekom.

Dakle prijateljice odgovor mozda lezi u zadnjoj rečenici, potrebna ti je amajlija koju ces nabacit svom izgubljenom tipu. :) Pošto je on predpostavljam opčinjen negativnim i nebi nikad nosio nešto što mu napraviš (ogrlica, privjesak, narukvica), potreban je drugačiji pristup ... moras mu ubacit svoju amajliju zaštite na nako mjesto gdje on svaki dan prolazi :) - da se jednostavno svakim njegovim prolaskom kroz to mjesto tvoja amjlija aktivira i obavi posao vračanja & očiščenja od negativnog utjecaja i zamršenosti koje su mu nametnute.

Svaka magija zahtjeva malo truda i požrtvovanja, al napominjem funkcijonirat ce jedino ako vjerujes u to sta radis i ako imas ozbiljne nakane oko toga , ako se tokom tvog postupka pojavi osječaj sumnje , postupak je vec malo narusen ...
sva sto radis radi sa odlučnošću i bez oklijevanja i sumnji :)
-------------------------------------------------------------------------------------

SKIDANJE UROKA

Slobodna je volja svakog čovjeka da vjeruje ili ne
vjeruje u magiju, no paralelni svijet postoji...

Uroci su loše misli ili loša djela koja činimo sebi
ili drugima, ili ih nama drugi (svjesno ili nesvjesno)
potenciraju i stvaraju. Postoje razne vrste uroka,
počev od 'materijalno vidljivih', karmičko sudbinski
predodređenih (kroz naše opsesije ili zaluđenosti), pa
do onih nevidljivih, energetsko odaslanih!

Skidanje uroka u direktnoj je vezi s poznavanjem
kozmičkih zakona, s našom višom sviješću,
samočišćenjem univerzalnom ljubavlju. Ako si ne znamo
pomoći, potreban nam je duhovni učitelj, čarobnjak,
iscjeljitelj koji se profesionalno bavi skidanjem
uroka i istjerivanjem tmine iz drugih ljudi.

Zaštita od uroka postiže se usvajanjem božanskih
vrlina, življenjem čistog, moralnog, odgovornog, i
oduhovljenog života. Ako se želimo zaštititi od uroka
potrebna nam je stručna pomoć, tražimo one koji imaju
znanje o nevidljivih silama. Možemo si dati izraditi
talisman, koji će nam pomoći da se 'punimo svjetlom',
optimizmom, da se radujemo životu, i istjeramo zle
sile iz našeg energetskog polja ili aure.
-------------------------------------------------------------------------------
Kako vratiti izgubljenu ljubav, mozda ti se ovo zadnje naviše svidi :)

Uzmes jednu bijelu svijecu , otkines bijelu ruzu iz žbuna, ali moras otkinuti svojom rukom
pa na sveci ugraviras ruzinom stabljikom tri puta "Sva moja ljubavi dodji k meni"
ili na engleskom "All my love come to me"....
Svijeća mora biti dovoljno velika i debela da to sve stane
onda zapalis svecu, ruzine latice pokidas i pospes oko svijece, ostavis je da gori, i gledas u plamen sve dok ne izgori i ponavljas naglas "Sva moja ljubavi dodji k meni" dok svijeca ne izgori, i zamisljas njega tvoju ljubav kako hoda prema tebi u svoj svojoj ljepoti, moras da ga zamisljas golog !!
Onda kad svijeca izgori, uzmes neku krpu ili maramu, pa latice i vosak od istopljene svece zavijes u tu maramu, i sakrijes negdje, negdje u neku rupu u zemlji ili negdje gdje on to ne moze nikad naći)

Napomena :
Ako nema ljubavi prema tebi nece ti doci, ako ima hoce :)
I prije bilo kakvog pokušaja , slobodno ovdje napišeš svoje namjere da na vrijeme , zajedno, uocimo moguce greske - i slobodno za pocetak procitas temu "MOJA VJEROVANJA" - mislim da ce ti pomoci u tome kao se postaviti prema svijetu, magiji te samom izvođenju :)
http://www.phpbbplanet.com/indeathsembranc/viewtopic.php?t=17&mforum=indeathsembranc

PostPostano: pon srp 09, 2007 12:46 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

hm zgodno i to bi trebalo uspjeti ? pa sad trenutno radim noćne smjene a da bi svijeća izgorila treba mi cjela noć a po danu naravno nemogu a dali ima i drugih naćina? znaci moram nać vrt sa ružama i ukrasti ak smijem pa kad budem mogla isprobat cu dali to treba bit petak ili nije važno
hvala
Tormentor
Site Admin
Site Admin

PostPostano: pon srp 09, 2007 5:55 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

[quote="mistic"]hm zgodno i to bi trebalo uspjeti ? pa sad trenutno radim noćne smjene a da bi svijeća izgorila treba mi cjela noć a po danu naravno nemogu a dali ima i drugih naćina? znaci moram nać vrt sa ružama i ukrasti ak smijem pa kad budem mogla isprobat cu dali to treba bit petak ili nije važno
hvala[/quo]

Probaj :)
Nije važno koji dan, vlastitom rukom moras drmnut ružu:)
Moram iskopati jos načina, a dotad sretno i slobodno javiš rezultate

PostPostano: čet srp 12, 2007 7:50 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

e da sad me brine ta amajlija ima mjesto gdje on ćesto prolazi pa bi mogla nešto ostaviti samo kako to napraviti dali ima kakav linkić gdje je to lijepo onjašnjeno ili ... Tnx smije se
mallenaa

PostPostano: ned srp 06, 2008 5:35 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

svidja mi se ova tema i to sto si napisao sto bi trebalo privuci partera nazada... jel to sad nema nikakve veze s crnom magijom jer ne zelim nikome naciniti zlo.. sto se toga tice zelim vratiti decka rask smo prije par dana.. jer je naisla samo neka fazaa i mislim da me voli al jbgaa problemi su u pitanju pa me sad zanimaa to sto se radi necu ga ja silom privuci nije li neko... razumijes sta ocu pitat.. i jos me zanima jeli to djelotvorno.. aha i sto se tice svijece ne mora li biti specificna nekaa vec normalna samo da mogu stati te tri recenice ne zna
ostavljena
Gost

PostPostano: uto ožu 17, 2009 9:18 am Citiraj i odgovori[Vrh]

Bila sam kod bijelog maga u želji da vratim muža koji me po riječima maga ostavio jer je neko bacio crnu magiju na naš brak. Napravio mi je talismane za zaštiti muža, za moju zaštitu, na pergament napisao molitvu koju nosim u novčaniku, i dao litru vode da dragom kad dođe na kavu ili na večeru uspem mal vodice....da mi se vrati. Dvije i pol godine smo po razlazu, a nepune dvije po razvodu. U zadnjim susretima smo bili dosta "bliski" što me je ponukalo da pomislim da ima nade i zatražim pomoć bijelog maga. Nisam žalila novca-dobila sam na razvodu nešto-ali radi toga što ga i dalje volim bez obzira kako se idiotski ponio prema meni, i zato što imamo djecu, probala sam i ovo kao zadnju nadu. Preko 4000 kn me koštalo. Trajalo je skoro tri mjeseca dok se nismo sreli-od kad sam kupila tu vodu- a onda je bio kod mene nekoliko puta, možda 5 puta popio kavu s malo te vode, ali rezultat je da ima ljubavnicu s kojom se viđa, djeci tvrdi da mu je to prijateljica, a oko mene se više ne trudi....jel mi voda mogla ostariti? Gdje je greška? Nisam htjela nikome naudit, samo vratit sebi voljenog muža i obitelj djeci, potaknut ga da se vrati na pravi put ako je radi crne magije skrenuo....platila sam, nosila dva mjeseca na srcu amajlije za svoju zaštitu, dok nisam doselila ponovo blizu njemu, a sad ništa. Sad više ni ne dolazi, nemam ni šanse dat mu opet malo te vode....jel to sve bilo uzalud? Samo zato što nisam mogla sebe ubijediti da će uspjeti? Šta sad da radim?

PostPostano: sub tra 04, 2009 7:05 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

ostavljena je napisao/la:
Bila sam kod bijelog maga u želji da vratim muža koji me po riječima maga ostavio jer je neko bacio crnu magiju na naš brak. Napravio mi je talismane za zaštiti muža, za moju zaštitu, na pergament napisao molitvu koju nosim u novčaniku, i dao litru vode da dragom kad dođe na kavu ili na večeru uspem mal vodice....da mi se vrati. Dvije i pol godine smo po razlazu, a nepune dvije po razvodu. U zadnjim susretima smo bili dosta "bliski" što me je ponukalo da pomislim da ima nade i zatražim pomoć bijelog maga. Nisam žalila novca-dobila sam na razvodu nešto-ali radi toga što ga i dalje volim bez obzira kako se idiotski ponio prema meni, i zato što imamo djecu, probala sam i ovo kao zadnju nadu. Preko 4000 kn me koštalo. Trajalo je skoro tri mjeseca dok se nismo sreli-od kad sam kupila tu vodu- a onda je bio kod mene nekoliko puta, možda 5 puta popio kavu s malo te vode, ali rezultat je da ima ljubavnicu s kojom se viđa, djeci tvrdi da mu je to prijateljica, a oko mene se više ne trudi....jel mi voda mogla ostariti? Gdje je greška? Nisam htjela nikome naudit, samo vratit sebi voljenog muža i obitelj djeci, potaknut ga da se vrati na pravi put ako je radi crne magije skrenuo....platila sam, nosila dva mjeseca na srcu amajlije za svoju zaštitu, dok nisam doselila ponovo blizu njemu, a sad ništa. Sad više ni ne dolazi, nemam ni šanse dat mu opet malo te vode....jel to sve bilo uzalud? Samo zato što nisam mogla sebe ubijediti da će uspjeti? Šta sad da radim?

Ne mogu ostati ravnodusna na tvoje izjave. Karma je nesto sto svi imamo, predodredjenje ili iskusenje , kako bilo. Tvoj bol te tjera na nerazumna djela koja ti stvaraju jos vece i duhovne i materijalne probleme . Obmanjivati sebe gore je od prihvacanja situacije koju ne mozes promijeniti. Umjesto sto gubis vrijeme na samoobmanu bilo bi ti bolje da se pozabavis sobom samom , radi sebe a i njemu za inat , da podignes samopouzdanje i nadjes motivaciju za novi nacin zivota , da promijenis frizuru i imidj, da budes vidjena na javnim mjestima sa novim ljudima , upises se na fitnes ili slicno tome. Psihicka magija je veoma jaka magija , ali se ona odvija samo u tvojoj glavi . Kad natjeras sebe da dises punim plucima mozda se i ON zabrine zbog tebe , postane ljubomoran i vrati ti se kad ga najmanje ocekujes. A mozda ga tada ti vise neces htjeti . Kolo srece se okrece, sto bi gori' sad je doli' i obrnuto!
Sretno!
Suncica17

PostPostano: sri pro 30, 2009 2:56 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

plače
Mala
Gost

PostPostano: uto ožu 16, 2010 3:22 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

ostavljena je napisao/la:

Kao prvo oni koji stvarno znaju da vracaju nebi nikad uzimali pare od nekog.. To nije dobro...
Kao drugo ja mislim da je to sranje sve sto si radila, idi bolje kod hodze ako stvarno hoces da ga vratis, oni ti znaju prave stvari. Ima ih dosta dobrih po kosovu. I zapamti onaj koji ti trazi pare on samo misli na pare, i cilj mu nije da ti stvarno pomogne.
Prethodni postovi:      
Započni novu temu Odgovori na temu   

Forum(o)Bir:   

Sljedeća tema
Prethodna tema
Ne možeš otvarati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.