FI Black 3D Blue

FAQ  •  Pretražnik  •  Članstvo  •  Korisničke grupe   •  Registracija  •  Profil  •  Privatne poruke  •  Login

NEWS:
 Osobna Iskustva Sljedeća tema
Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu
Autor/ica Poruka
nesrecna mala

PostPostano: ned ožu 20, 2011 4:04 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Naisla sam na ovaj forum i procitala sve moguce... Imam problem...
Inace zivim u istocnoj Srbiji gde je jako zastupljena vlaska magija...
Poceli su problemi zdravstveni pa posle i psihicki, anksioznost, panicni napadi a sada i depresija... Rezultati su svi ok a ja smrsala 10kg.
Bila sam kod jednog coveka koji se bavi time, mladji je i zna me odmalena... Gledao mi je u karte i rekao mi je da mi je napravljeno nesto i to po nekoliko puta, bas se zacudio, da padnem u krevet, vezana, popila zivu i rekao mi je ime i prezime...
E tad sam se iznenadila... Sumnjala sam na te osobe i moj decko i ja smo se osecali cudno kad idemo tamo... to su moje drugarice "najbolje" tj. njihova mama...
Em sto sam zdravstveno lose i decko je raskinuo sa mnom psole 3 godine veze a mnogo zajednickih planova...
Kad sam pitala onog coveka jer ima veze i raskid sa tom magijom sto mi je napravljeno rekao je da ima...
Planirali smo decko i ja cim se jedan od nas zaposli da odemo privatno, planirali i decu, cak i pokusavali ali nista se nije desavalo... Odjednom su nestala osecanja njegova, a godinu i jace nam nista ne ide, cekamo posao i sve gore je po tom pitanju. On je nervozan, i njegovi su primetili da je cudan, opet kazem nestala osecanja skroz, pre je brinuo jako zbog mog zdravlja sad imam osecaj da ga ni to ne dotice... Ma svega sto se dohvatimo lomi se...
Da li je moguce da je i njemu nesto radjeno a ne samo meni, ne mogu da ga nateram da odemo negde cak ni u manastir. Od kad su poceli problemi ne da nam se ni u mansatri da odemo, te bolest, te kola, te novac... A on sad ne zeli ni da cuje n iza magiju i ni za sta... Znaci nije bilo svadja posebnih ,samo nervoza i napetost sa obe strane....
Stvarno mi je potrebno misljenje...
plače
Korisnički profilPošalji privatnu poruku
Legba

PostPostano: pet ožu 25, 2011 7:16 am Citiraj i odgovori[Vrh]

Kad je u pitanju vlaška magija, primjetio sam da su svi skloni preuveličavanju i dramaturgiji. Nista u vlaskoj magiji nije tako opasno i kobno, to su vise mitovi. Ako imaš živu tj ako si popila živu onda bi ti popucale vene po rukama i nogama, i imala bi stalne bolove u stomaku i žutilo. Ništa od toga nisi spomenula a to znači da nemaš živu.
To što si u depresiji i što si omršavila očito je rezultat prekida sa dečkom. Ljudi se spajaju i razdvajaju otkad je postalo čovječanstvo. Iako mi toga nismo svjesni u trenutku prekida, to je najbolji potez jer ako čovjek sa nekim može on se od njega ne razdvaja. Na svijetu ima skoro 7 milijardi ljudi i nemoguće je da nećeš nać novu ljubav i sreću. Pusti tu bivšu ljubav neka ide u zaborav. Tebe čeka neko mnogo bolji. Život zna biti jako lijep ako mu damo šansu. Lp

Zadnja promjena: Legba; pet ožu 25, 2011 8:53 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice
nesrecna mala

PostPostano: pet ožu 25, 2011 12:40 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Imam stalne bolove u stomaku zato sam i smrsala a ne zbog problema... Ovo traje vec 2 godine... 2 godine nicega lepog u zivotu, samo problemi i prekidi...
A sto se tice vlaske magije nema preuvelicavanja, ja znam iz iskustava u blizoj okolini da svasta moze da se desi... i svakako da se zavrsi!
Legba

PostPostano: pet ožu 25, 2011 3:20 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Slušaj, nemoj pogrešno shvatiti moje riječi ali ja čisto sumnjam da je ono što ti misliš. Što se tiče stomaka prvo se ide ljekaru, drugo stomak tojest želudac mogu da bole i od psihičke napetosti i nervoze. Nemoj odmah se hvatati za pojam magije.
Danas svi krive nečije vradžbine za sve loše stvari u životu. To je daleko od realnosti, magija postoji ali rjetke su osobe koje je mogu napravit. Na području ex Juge mozda ima deset osoba koje mogu bacati čini uspješno a sumnjam da su sve u istočnoj Srbiji.
Ima još nešto, kada čovjek dođe u fazu samosažaljavanja i očajavanja onda se zaista i vrti samo u krug jer je pun negativne energije koja mu neda da ispliva. Zato se za početak prvo treba osloboditi negativnog razmišljanja jer misli su najmoćnije sredstvo koje posjeduju ljudi.
Možda te čudi zašto ja koji pišem o magiji ovako govorim ali ja volim realno sagledavat ljudske probleme jer znam iz iskustva da je od 100 osoba koje misle da su pod crnom magijom njih samo 10, ostali su to sebi umislili.
nesrecna mala

PostPostano: pet ožu 25, 2011 8:34 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Ma razumem ja sve...
Hm u Istocnoj Srbiji ima dosta tih koji se uspesno bave time...
Ne bih ni ja verovala i razmisljala o ovome... ali toliko se stvari poklopile a i sve mi je to rekao covek koji se bavi time, ima mnogo njih koji su culi za njega...
Naravno dam sa isla lekaru, ja na ivici anoreksije, ne jedem nista skoro krvna slika u redu i ostale analize u redu...
Znam da i psiha igra veliku ulogu ali ne znam... vec duuugo nista normalno da se desi, vec samo pehovi... Zdravlje, posao, ljubav...
I kad mi je otvorio karte par puta sve isto, sve sto mi je rekao poklopilo se...
Legba

PostPostano: pet ožu 25, 2011 8:50 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Ima i u Bosni jako puno ljudi koji se bave magijom, odrastao sam uz priče kako su hodžu džini odnijeli u toku noći na orah i tu je osvanuo, kako žene bacaju grah u vatru i mame ljubavnike, sipaju vodu sa mrtvaca, rađaju snijeti, žene idu noću na groblja i jašu grob...Ima slična magija kao sa živkom koja se radi od kose mrtvaca, kada se na nju navrča podmetne se nekom da je pojede ili popije pa taj naglo omršavi, požuti....
Uz sve sam ja to odrastao ali ne vjerujem u sve što čujem. Bavim se magijom već 15 godina i znam da čaroliju nije lako napravit. Što se tiče te vlaške magije hajde neka neko izvede tu neku magiju, svi samo pričaju kako se tamo nekom desilo. Svi nešto mogu, pišu, ali kada dođe da se šta konkretno napravi ili tišina ili šarlatan. Zašto tebi tamo neko nije pomogao kada ih ima tako uspješni? Zašto tražiš pomoć ovdje? Zamisli se malo nad tim pitanjima.
Ja ti opet savjetujem da promjeniš način razmišljanja, pusti magiju. Izađi iz tog kruga, razmišljaj pozitivno, promjeni neke stvari u svom životu. Što se tiče mršavosti sa tim se ne zezaj već potraži lječničku pomoć. Čim ti popusti psihička napetost proradit će ti i apetit. Ovako rizikuješ totalni pad imuniteta i neku ozbiljnu bolest.
nesrecna mala

PostPostano: ned ožu 27, 2011 6:01 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Niko mi nije pomogao jer nisam jos otisla da mi neko nesto pomogne... I sama ne zelim da poverujem u to i zato sam pitala ovde za misljenje... Ako vec odgovarate na moje postove procitajte ih pazljivo...
Pozdrav
očajna
Gost

PostPostano: uto ožu 29, 2011 6:46 am Citiraj i odgovori[Vrh]

Nikili

Zanima me jesi li uspela rešiti problem i kako? I ja imam isti problem, ne znam kako da ga rešim.

Hvala za pomoč.

Očajna
tina
Gost

PostPostano: sri tra 13, 2011 1:53 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Legba je napisao/la:

Bavim se magijom već 15 godina i znam da čaroliju nije lako napravit.
Ja ti opet savjetujem da promjeniš način razmišljanja, pusti magiju. Izađi iz tog kruga, razmišljaj pozitivno, promjeni neke stvari u svom životu. Što se tiče mršavosti sa tim se ne zezaj već potraži lječničku pomoć. Čim ti popusti psihička napetost proradit će ti i apetit. Ovako rizikuješ totalni pad imuniteta i neku ozbiljnu bolest.

mislis li da pozitivno razmisljanje tjera magiju od sebe??
:)))))))))
Gost

PostPostano: čet svi 26, 2011 3:31 am Citiraj i odgovori[Vrh]

Ja mislim da imam urok. :))
Hope
Gost

PostPostano: sri srp 06, 2011 10:58 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Legba, znaš li nekoga pouzdanu osobu koja može skinuti uroke?
Moja obitelj je definitvno pod urokom,cijeli moj život je da oprostiš sranje, svako malo se nešto loše desi, al u zadnje vrijeme to je prešlo svaku granicu. Majka mi je počela piti prije 2 godine, borile smo se protiv toga, i na periode je bila boje kao sad u zadnje vrijeme, no međutim desila se tregedija i moj očuh (kojeg volim kao oca) je počinio suicid prije nepunih mj dana. Bojim se za majku, kako će to podnjeti, zato mi treba pod hitno neka konkretna pomoć. Tj neko ko bi mogao skinuti uroke. Prema mojoj procijeni mislim da se na majčinu obitelj( moju baku i djeda) bačen urok koji nas familijarno proganja, sestra joj je umrla mlada (obdukcija: zdravoj osobi samo najednom stalo srce) i moja majka je prošla pravi pakao, a i ja od kad znam za sebe... So help pls
P.s. Sigurna sam da se radi o urocima, imam poprilično dobro razvijeno "6 čulo" tako da nekad mogu predvjediti sranja, i sanjati svakve snove.
mister-x
Gost

PostPostano: uto kol 30, 2011 1:46 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

molim vas za pomoc, imam jedan problem, skoro svakodnevno imam nagon na povracanje i bolove u trbuhu bio sam kod doktora i vele gastritis, dali su mi peptoran tablete i vele to je to, no međutim ja sam u međuvremenu zvao nekog bioenergeticara da mi pomogne te mu dao datum rođenja, i od tog dana imam sve jače i jače bolove i nespavam po noči jer nemogu, e sad je pitanje jel on meni mogo sta napravit da se ja tak loše osiječam, iso sam i dalje na pretrage i nalazi uredni, a ja patim od bolova
Gost

PostPostano: sub ruj 10, 2011 10:25 am Citiraj i odgovori[Vrh]

Pozdrav, nova sam ovdje!

Mi smo sinoc napravili ono sa jajetom i ujutro je jaje bilo u vodi a bjelanjak je bio gore kao da je pržen, bijelo i kao da se korica napravila. Jel to potvrdan odgovor da je urok bačen? dali je bačen samo na osobu koja je jaje stavila van il na cijelu kuću?
Gost

PostPostano: sub ruj 10, 2011 1:17 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

to je potvrdan dokaz da je urok bacen. Vazno je prije toga samo namjenit to sto se radi - kaze se "Da li imam urok na sebi?" ili "Da li ima urok na kuci?". Bitno je samo formulisati ono za sto se trazi odgovor
Gost

PostPostano: sub ruj 10, 2011 2:46 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Pitanje je bilo dali imam magije na sebi. Dali moze biti da se od sunca skorio bjelanjak? ja uvijek prije svega volim vidjet realne stvari koje mogu biti objasnjenje. Ali evo nedavno nam se dogodilo dok smo palili posteljinu bake koja je navodno bila coprija da nam je nestala kartica od tekućeg računa, nasli smo je nakon dva dana u vikendici (tamo u vanjskom kaminu smo palili stvari) ali u kucu nismo isli uopce jer nismo imali kljuc, kartica je stajala uredno polozena na zvučnik.
Gost

PostPostano: sub ruj 10, 2011 9:35 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

jaje se ostavi preko noci i ujutro se gleda cim se probudi
Gost

PostPostano: sub ruj 10, 2011 10:03 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Gledalo se u osam ujutro. Sad smo stavili mi drugi koji nismo jučer.
maja

PostPostano: čet lis 20, 2011 11:32 pm Citiraj i odgovori[Vrh]

Evo neznam od dakle da krenem,...vjerujem da postoji viša sila, da postoje dobri i loši duhovi, da postoji bijela i crna magija... iako me zanimalo, nisam htjela ulazit u taj svijet.. ima nekih možda, tj. od kad smo ja i suprug dobili dijete. Suprug mi je pomorac, jedan mjesec na brodu,a jedan je kući. Problem je tome, što svaki mjesec kad on otiđe nešto se dogodi i to baš nakon što prođe prvo je bilo neko vrijeme 7, a zadnja dva mjeseca počelo je nakon 5 dana. Možda sam luda, ali u zadnje vrijeme počela sam sumnjat prvo i svoje postupke,a onda i da li možda nešto krivo radim. Prvi put, rodila sam nakon tjedan dana kad mi je suprug otišao na brod. Drugi put, mali je završio u bolnicu točno nakon tjedan dana što je on otišao.Treći put dobila sam upalu pluća tjedan nakon što je on otišao. Četvrti put oko mi je povrijeđeno tjedan nakon što je on opet otiša na brod. Peti put, prvi sudar mi se dogodio ne mojom krivicom opet nakon tjedan dana. Upale očiju, sinove bolesti, drugi sudar, upala i natečenost zubiju mojih,...itd.. više se i ne mogu sjetit svega. Sve se smiri dan-dva prije nego suprug dođe kući. Nastane blagostanje, kao da se ništa nije dogodilo. Tada tih mjesec dana, ništa se ne događa. I onda opet isti scenarij. Evo sin će mi uskoro 3 godine. Umorna sam od toga, jer sve to prolazim sama. Ako se nešto treba dogodit neka se dogodi,ali ako su se sva ta događanja namjestila na te mjesece kad sam ja sama e to više ne mogu. Možda ja to sve umišljam, možda je jednostavno tako sudbina htjela. Molim vas odgovor. Unaprijed se zahvaljujem!
Gost

PostPostano: sub stu 05, 2011 11:14 am Citiraj i odgovori[Vrh]

Dobar dan, moja baka našla je u dvorištu prije par godina zakopana jaja i od tad su nam se počele događat loše stvari... tijekom dana nema ničega i onda preko noči neko zakopa jaje u dvorištu... od tad se događaju samo loše stvari i ne pamtim ništa dobro šta se dogodilo od tad.. moja baka misli da je urok bačen, a sad ne znamo dal je ili nije? da li nam neko može reči kako da se riješimo toga uroka.. i kud s tim jajima uplašen
Gost

PostPostano: pon stu 07, 2011 7:11 am Citiraj i odgovori[Vrh]

Jaja treba baciti u vatru koja se obavezno naloži negdje vani nikako u kuci
Prethodni postovi:      
Započni novu temu Odgovori na temu   

Forum(o)Bir:   

Sljedeća tema
Prethodna tema
Ne možeš otvarati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.